KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378363
nr 1437 8363
Akvarell
Axel Gustafsson, kopia efter Anna Palm. Signerad, daterad -95. Akvarell, bildmått: 17x24, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:42:10
13/12 18:29:50